Дмитро Сова. Прилучани Особливі

Дмитро Сова - український актор театру, кіно та дубляжу.

У дитинстві Дмитро разом зі старшим братом Петром Совою займався в дитячому музичному театрі "Фантазія". Закінчивши школу у 2000 році, він вступив до Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого, де навчався в майстерні Бориса Ставицького та Тараса Денисенка.

Одразу після ВУЗу став актором театру «Вільна сцена» - експериментальної студійної сцени під керівництвом Дмитра Богомазова. З 2005 року почав зніматися в кіно. Дебют актора - роль в серіалі «Сестри по крові». Дмитро Сова знявся в більше ніж 70 стрічках: «Я з тобою», «За законами воєнного часу», «Офіцерські дружини», «Острів непотрібних людей», «Гречанка», «Сувенір з Одеси», «Село на мільйон», «Папараці», «Катерина», «Свати-3», «Свій чужий син», «Покоївка», «Секрет майя», «Фото на недобру згадку», «Мереживо долі» та інших. У воєнній екшен-драмі «Черкаси» він виконав роль Лева. 

Актор має численні роботи з дубляжу українською та російською мовами. Зокрема, кіноперсонажі актора Джейка Джилленгола (англ. Jake Gyllenhaal) в дубльованому перекладі на українську розмовляють саме голосом Дмитра Сови.

Підтримай проєкт "Прилучани Особливі" DONATE 

5168757357807884 (ПриватБанк)

4441114450737745 (Monobank)

Ведучий спецвипуску: Андрій Нечай

Оператор: Денис Коваль

Монтаж: Влад Саник

Дата публикации

08 апреля 2020

Категория

Социальные проекты